Hotel Paramon

ubytovanie Svetla Hora
 

Hotel Paramon / ubytovanie Svetla Hora

Hotel Svetla Hora Paramon
Jeseníky ubytovanie: Hotel s rodinnou atmosférou Paramon ponúka kapacitu 100 osôb v dvoch, troch a štvorlôžkových izbách. K hotelu patrí 19 šiestipostelových chatiek s vlastným sociálnym zariadením.

Suchá Rudná Hotel Paramon ubytovanie popis :
Hotel Paramon je postavený vo štýle zapadajúcim do horského prostredia a ponúka bežný komfort horského hotela strednej kategórie. Izby sú vybavené kúpeľňou WC, súčasťou niektorých izieb je aj chladnička alebo balkón, TV na vyžiadanie zdarma.

Hotel Paramon ubytovanie Suchá Rudná reštaurácia :
Váš pobyt spríjemní reštaurácia s typickou českou kuchyňou. V cene pobytu je polpenzia. Raňajky formou bufetu, večera tri chody a výberom z troch menu. V zimnom období ponúkajú k obedu menu v hodnote 60, - Kč. Reštauráciu je možné využívať celoročne a la carte. Možnosť usporiadania rautov, večierkov, osláv, svadieb, atď.

Paramon hotel ubytovanie v Jeseníkoch služby :
Súčasťou hotelovej budovy je relaxačná masážna vaňa pre 5 osôb, infra sauna, stolný tenis, šípky, biliard, ruské kolky .... Hosťom je k dispozícii úschovňa lyží a bicyklov, požičovňa lyží, tri ihriská vhodné na futbal, volejbal či nohejbal. V zimnom období Ski - bus. V lete možno využiť jazdu na koňoch, služby maséra. Pre deti detský kútik, postieľka, stoličky, hračky.

Suchá Rudná Jeseníky ubytovanie Svetlá Hora Hotel Paramon :
Hotel sa nachádza v krásnom prostredí Jeseníkov 6 km od Karlovej Studánky, 14 km od Bruntálu. Okolie Suchej Rudnej s krásnou prírodou je zárukou nádhernej a pokojnej dovolenky v lete aj v zime. U hotelu je umelo zasnežovaný svah a lyžiarska škola s detským vlekom.

Ubytovanie hotel Paramon Suchá Rudná Turistika a okolie :
Môžete sa vydať na hrebeňovú túru, ktorá vás zavedie na Praděd, najvyššiu horu Jeseníkov, alebo na Andělskú Horu. Ďalšie atraktívne miesta Karlova Studánka, Malá Morávka, Karlov, Rešovské vodopády, elektráreň Dlouhé Stráně, Veľké Losiny, Rejvíz, Zlaté Hory, kúpele Jeseník atď.
Hotel Svetla Hora Paramon - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Svetla Hora Paramon - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Svetla Hora Paramon - možnosť pripojenia na internetHotel Svetla Hora Paramon - k dispozícii letná terasaHotel Svetla Hora Paramon - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Svetla Hora Paramon - hotel má reštauráciuHotel Svetla Hora Paramon - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Svetla Hora Paramon - V hoteli je biliardHotel Svetla Hora Paramon - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Svetla Hora Paramon - akceptuje creditné karty VISAHotel Svetla Hora Paramon - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Svetla Hora Paramon - akceptuje creditné karty JCBHotel Svetla Hora Paramon - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Svetla Hora Paramon - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Svetla Hora Paramon - Izby s vlastnou toaletouHotel Svetla Hora Paramon - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: